سوالات متداول رخشای

هوش مصنوعی به مجموعه ای از تکنولوژیها و الگوریتمهایی گفته میشود که برای تقلید قابلیتهای ذهن انسان با استفاده از محاسبات وجود دارد. به طور دقیق تر هوش مصنوعی در واقع تلاش برای ساخت دستگاهی است که مانند انسان بتواند حل مسائلی را که برای یک انسان پیچیده نیست، انجام دهد. در این راستا از تکنولوژیهایی مانند یادگیری عمیق، شبکه های عصبی و الگوریتم های یادگیری تقویتی استفاده میشود. در زمینه های مختلفی از جمله پردازش زبان طبیعی، بینایی ماشین و بازیابی اطلاعات از این تکنولوژی ها استفاده میشود.

رخشای یک هوش مصنوعی ایرانی است که توسط شرکت آریا هامان مهر پارسه در حال توسعه است. این هوش مصنوعی به منظور دستیابی به یک سیستم هوشمند و نزدیک به انسان با تمرکز بر زبان فارسی و فرهنگ ایرانی طراحی شده است. شرکت آریا هامان مهر پارسه در حال حاضر در ایران یکی از اولین شرکتهایی است که در زمینه طراحی هوش مصنوعی و پردازش زبان فارسی فعالیت میکند و زحمات بسیاری را برای توسعه رخشای انجام داده است.

هوش مصنوعی به طور گسترده در تولید محتوا به کار گرفته میشود و برای بهبود ضریب بهره وری در این زمینه، الگوریتم ها و مدل هایی برای تولید محتوای هوشمند به کمک هوش مصنوعی طراحی شده است. برخی از موارد کاربردی هوش مصنوعی در تولید محتوای دیجیتال شامل:
1. تحلیل داده ها و پیشبینی رفتار مخاطبان
2. ساخت آگهی های هدفمند
3. ایجاد خلاصه ی خودکار (Auto Summarizing) متون بلند
4. خودکارسازی فرآیند تهیه و ویرایش محتوای ویدیویی
5. تولید خودکار محتوای صوتی، متنی و تصویری
6. پردازش زبان طبیعی جهت تعامل با مشتریان
7. دسته بندی کردن محتواها و پیشنهاد محتوای مناسب در کل، با استفاده از هوش مصنوعی میتواند تولید محتوای بهتر، سریعتر و با کیفیت بالاتری در دنیای دیجیتال امکانپذیر شود.

برنامه نویسان ، تولیدکنندگان محتوا ، تحلیلگران داده ، پزشکان ، مترجمان ، مدیران پروژه ، معلمان ، دانشجویان ، دانش آموزان ، روانشناسان و ...

به سادگی! کافیست با شماره موبایل خود در رخشای ثبت نام و یک رمز عبور انتخاب کنید تا به تمام بخش ها دسترسی کامل داشته باشید.

ما سعی می کنیم همیشه طرح های رایگانی برای استقبال از کاربران جدیدمان داشته باشیم. برای اطلاع به کانال های رسمی ما در شبکه های اجتماعی معتبر مراجعه نمایید.

تنها یک شماره موبایل و یک نام به دلخواه شما نیاز است.

بله. اولویت اول و اصلی ما حفظ حریم خصوصی کاربران و امنیت اطلاعات ورودی آنان است و پیش بینی های بسیاری را در این مورد انجام داده ایم.

ما به ازای هر کلمه پاسخ سیستم، 1 سکه داریک از حساب شما کم می کنیم. برای استفاده از دیگر خدمات در صورت وجود داشتن، میزان سکه مصرفی در همان بخش اطلاع رسانی خواهد شد.

خیر.

بله. تا زمانی که شما گفتگوهای خود را از سیستم حذف نکنید، ما آن ها را به صورت کاملا امن و بدون محدودیت زمانی برای شما ذخیره می کنیم.

خیر.

بله.

بله.

بله.

بله. بنا به شرایط پیش رو و منابع زیاد و پرهزینه مصرفی بستر هوش مصنوعی، امکان افزایش تعرفه در آینده وجود دارد. اما ما همیشه سعی بر مناسب بودن هزینه ها برای کاربر داریم.

بله و ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال پاسخ های داده شده توسط هوش مصنوعی خودمان را نداریم به این دلیل که تمام عملیات بدون نظارت انسانی انجام می شود.